Wholesale Info
| Size | Units Per Case | Case Price | Unit Price | Suggested Retail Price |
|---|---|---|---|---|
| 1 lb | 24 | $204.00 | $8.50 | $18.67 |
| 2.2 lbs | 15 | $221.25 | $14.75 | $32.28 |
| 5.5 lbs | 6 | $147.00 | $24.50 | $55.27 |
Vital Veggies for Pets
$147.00 – $221.25Price range: $147.00 through $221.25
| Size | Units Per Case | Case Price | Unit Price | Suggested Retail Price |
|---|---|---|---|---|
| 1 lb | 24 | $204.00 | $8.50 | $18.67 |
| 2.2 lbs | 15 | $221.25 | $14.75 | $32.28 |
| 5.5 lbs | 6 | $147.00 | $24.50 | $55.27 |
Sign up for our newsletter with helpful tips to support your dog’s Gut Health and how to naturally manage Dog Diarrhea, Digestive Problems, Sensitive Stomach, Skin Allergies, Itching, and more.
We take your privacy seriously. We will never spam you.
Copyright © · 2017 Olewo USA. All rights reserved.
Olewo USA, 6408 Parkland Drive, Unit 103
Sarasota, Florida 34243